mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
TESTN:

Zlikwidowano największą w Polsce fabrykę amfetaminy

Kilka dni temu do policjantów dotarła informacja, z której wynikało, że w okolicach Warszawy, w powiecie wołomińskim funkcjonuje wytwórnia amfetaminy. Kiedy funkcjonariusze CBŚ potwierdzili, że w miejscu tym, rzeczywiście znajduje się fabryka, wspólnie z policjantami z KSP przystąpili do akcji.

To, co zobaczyli, gdy weszli do jednego z domków letniskowych przeszło ich oczekiwania. Zabezpieczyli 8 kompletnych linii produkcyjnych i 80 kg półproduktów do wytwarzania amfetaminy.

Linie produkcyjne jednocześnie pracujące jednorazowo w ciągu 48 godzin mogły wyprodukować 80 kg amfetaminy. Jest to największa zlikwidowana fabryka pod względem ilości linii produkcyjnych w Polsce.

Z ustaleń operacyjnych wynika, że w najbliższym czasie wytwórnia miała być przeniesiona w inne miejsce. Świadczy o tym fakt, że część linii była już zdemontowana i zapakowana a tym samym przygotowana do przeniesienia. Teraz policjanci ustalają, kto wykorzystywał zabezpieczone linie produkcyjne i gdzie trafiała wyprodukowana amfetamina.


(KG,KK)


« Powrót


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.