mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
TESTN:

CBŚ - cios w narkotykowe podziemie

Kolejny członek zorganizowanej grupy przestępczej działającej na terenie kraju, głównie na terenie Podhala i Pomorza, a także poza jego granicami, wpadł w ręce funkcjonariuszy Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej i Wydziału w Nowym Targu Zarządu w Krakowie CBŚ KGP. 29-latek odpowiadał bezpośrednio za proces produkcji amfetaminy. Wyprodukował on dla grupy przestępczej kilkadziesiąt kilogramów amfetaminy o czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych. Do tej pory w sprawie występuje łącznie kilkudziesięciu podejrzanych.

Funkcjonariusze Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej i Wydziału w Nowym Targu Zarządu w Krakowie CBŚ KGP kolejnego członka zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymali na terenie Gdańska. Grupa działała głównie na terenie Podhala, Pomorza i innych regionów kraju, a także poza jego granicami. Oprócz nielegalnej produkcji amfetaminy, jej przemytu i wprowadzania do obrotu, członkowie grupy wprowadzali również do obrotu znaczne ilości marihuany, a także zajmowali się przemytem i handlem bronią.

Zatrzymany 29-letni mężczyzna z wykształceniem podstawowym, był "chemikiem" grupy przestępczej. To on właśnie bezpośrednio odpowiadał za przebieg procesu produkcji amfetaminy. 29-latek wyprodukował dla grupy przestępczej kilkadziesiąt kilogramów amfetaminy o łącznej czarnorynkowej wartości kilkuset tysięcy złotych. Do tej pory w tej sprawie występuje łącznie kilkudziesięciu podejrzanych.

Decyzją Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.


(KG,KK)


« Powrót


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.