mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
TESTN:

"Popłynęli” na narkotykach

Gorzowscy policjanci zatrzymali samochód, którym jechało trzech młodych mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem narkotyków. Okazało się, że są to zawodnicy startujący w mistrzostwach Polski w pływaniu

Podczas wczorajszego patrolu policjanci z komendy miejskiej policji zauważyli osobową toyotę na łódzkich numerach rejestracyjnych. W środku było kilku mężczyzn. Na widok policjantów samochód gwałtownie przyspieszył. Zastał zatrzymany kilkadziesiąt metrów dalej.

Tuż przed rozpoczęciem policyjnej kontroli jeden z podróżujących nagle odrzucił foliowy woreczek. Znajdowała się w nim marihuana. Niewielkie ilości tego narkotyku policjanci znaleźli także w samochodzie.

Przeprowadzone w szpitalu badania potwierdziły, że kierowca toyoty i dwaj pasażerowie znajdują się pod wpływem marihuany. 20-letni Adrian S. ze Zgierza, Krzysztof G. z Zielonej Góry oraz 19-letni Patryk W. z Białegostoku zostali zatrzymani.
W komendzie wyszło na jaw, że wszyscy trzej to sportowcy. Młodzi pływacy przyjechali do Gorzowa, aby startować odbywających się zimowych mistrzostwach Polski w pływaniu.

Zatrzymany Adrian S. miał dzisiaj startować w wyścigu na 50 m żabką. Przyznał, że ciężko trenował od 12 lat. Jego koledzy planowali starty w sobotę.

O dalszych losach wszystkich zatrzymanych zadecyduje prokurator. Adrian S. odpowie za prowadzenie samochodu będąc pod wpływem
narkotyku i za posiadanie narkotyku. Jego dwaj koledzy także za posiadanie zabronionego środka. Wszystkim grozi do trzech lat więzienia.


(KG.KK)


« Powrót


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.