mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
TESTN:

Kolejne uderzenie w handlarzy narkotyków

Niespełna 1000 sztuk tabletek ekstazy, ponad kilogram amfetaminy i 655 działek marihuany, wagę do ich porcjowania i 3000 złotych zabezpieczyli kryminalni z Targówka w jednym z mieszkań przy ul. Rembielińskiej. W ich ręce wpadł też 34-letni Marcin C., który zajmował się handlem środkami odurzającymi.

Kryminalni z Targówka otrzymali informację, że w jednym z bloków przy ul. Rembielińskiej kwitnie handel narkotykami. Natychmiast zaczęli sprawdzać te informacje. Zorganizowali zasadzkę i obserwowali lokal, w którym najprawdopodobniej dochodziło do handlu „prochami”.

W pewnej chwili zauważyli, że do mieszkania podejrzewanego o handel narkotykami wchodzi jakaś kobieta. Postanowili ją wylegitymować. Okazało się, że jest konkubiną handlarza. Policjanci postanowili wykorzystać tę sytuację i weszli z kobietą do lokalu. Wpuszczając ich do środka poinformowała, że jej partnera nie ma aktualnie w domu.

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie. W kuchni znaleźli torebkę z tabletkami ekstazy i 11 zawiniątek z folii aluminiowej z marihuaną. W pojemniku na herbatę, stojącym na blacie kuchennych znajdowało się 6 torebek z „trawką”. Na balkonie w reklamówce handlarz ukrył 6 torebek z marihuaną i 8 torebek z amfetaminą. W drugiej reklamówce stojącej na balkonie kryminalni ujawnili 5 woreczków foliowych z zawartością tabletek ekstazy. Łącznie kryminalni zabezpieczyli niespełna 1000 tabletek ekstazy, 1 kg amfetaminy i 655 gram marihuany, wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie 2390 złotych na poczet przyszłych kar.

W trakcie przeszukania w mieszkaniu zjawił się podejrzewany o handel diler. 34–letni Marcin C. został natychmiast zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj zajmą się nim dochodzeniowy, którzy będą wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.(PK,KG)

« Powrót


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.