mafiapress
START | RSS | Kody Dostępu | Rejestruj
 
Nutrasweet lub Aspartam  (dostęp bezpłatny)
13.03.2007

Ze wszystkich dostępnych na rynku, Aspartam jest najbardziej niebezpieczną substancją dodawaną do żywności. Aspartam jest nazwą techniczną nazw handlowych: NutraSweet, Equal, Spoonful, and Equal-Measure.Aspartam został odkryty przez przypadek w 1965 , kiedy James Schlatter, chemik firmy G. D. Searle Company testował lek przeciw wrzodom żołądka. Aspartam został dopuszczony do stosowania w suchych produktach spożywczych w 1981 i w napojach gazowanych w 1983 roku.

kościelny rozbiór polski  (dostęp bezpłatny)
10.01.2007

Caritas pod lupą !!! Co naprawdę robi Caritas..ile pieniędzy "zabiera dla siebie i swoje luksusowe pensjonaty biskupów?"..warto sprawdzić..

Fiskus nie chce rozliczać przestępczych majątków  (dostęp płatny)
04.01.2007

4.1.Warszawa (PAP) - Resort finansów boi się kontrolować fortuny przestępców. Ministerstwo twierdzi wręcz, że nie może karać za nielegalnie zgromadzone majątki! - dziwi się "Życie Warszawy".

Dość kolesiostwa w Policji  (dostęp bezpłatny)
16.12.2006

O końcu czasów kolesiostwa w Policji, nastrojach wśród funkcjonariuszy, ustawie o modernizacji Policji, o śmierci dwojga funkcjonariuszy i relacjach z MSWiA mówi w wywiadzie dla Dziennika komendant główny Marek Bieńkowski.

Strona:1

« Powrót


.