mafiapress
START | RSS | Kody Dostępu | Rejestruj
 
Gdańsk: Fałszerze banknotów zatrzymani  (dostęp płatny)
31.10.2006

Wczoraj słupscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o fałszowanie pieniędzy i wprowadzanie ich w obieg na terenie Słupska.

Poznań: Ochroniarze pomagali przestępcy  (dostęp płatny)
30.10.2006

Ponad 2 tony elementów miedzianych o wartości przekraczającej 50 tys. zł skradł z terenu jednej z poznańskich firm zajmujących się remontem taboru kolejowego Adam F., mieszkaniec powiatu poznańskiego.

Białystok: 300 tys. paczek papierosów w rękach policji  (dostęp płatny)
30.10.2006

Wczoraj wieczorem policjanci Centralnego Biura Śledczego z Suwałk oraz funkcjonariusze celni z grupy mobilnej w Budzisku udaremnili wwiezienie do Polski ponad 300 tys. papierosów bez polskich znaków akcyzy.

Lublin: Fabryka zamknięta, grupa rozbita  (dostęp płatny)
30.10.2006

Policjanci z lubelskiego Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali fabrykę amfetaminy w Augustowie. Gdy funkcjonariusze weszli do środka, produkcja szła pełną parą. W tym czasie trwały już zatrzymania członków zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się procederem. Siedmiu jej członków wpadło jednocześnie w kilku miejscach na terenie całego kraju.

Łódź: Zatrzymano 4-osobową grupę włamywaczy  (dostęp płatny)
30.10.2006

Mężczyźni w wieku 25, 26,27 i 31 lat od około miesiąca włamywali się do domów jednorodzinnych mieszczących się w Łodzi i okolicy.

Łódź: Gangster nr 1 w rękach policji  (dostęp płatny)
30.10.2006

Policjanci zatrzymali jednego z najniebezpieczniejszych łódzkich gangsterów. Jak ustalili, 37-latek założył zbrojną grupę przestępczą, która na wszelkie możliwe sposoby łamała prawo. Zatrzymanemu zarzuca się m.in. handel narkotykami, przemyt alkoholu, papierosów i szereg uprowadzeń dla okupu. Mężczyzna został zatrzymany 15 minut przed planowanym odlotem do Anglii.

Zuchwały napad na dom gangstera "Goryla"  (dostęp płatny)
28.10.2006

Nieznani sprawcy napadli wczoraj rano na dom Zbigniewa F. "Goryla", siedzącego w więzieniu szefa największego szczecińskiego gangu. Łup wyjęty z sejfu wart był 300 tys. zł

Kraków: Kilkadziesiąt milionów odebrane bandytom  (dostęp płatny)
27.10.2006

Policjanci z krakowskiego Zarządu CBŚ na polecenie kieleckich prokuratorów zatrzymali liderów oraz członków zorganizowanej grupy przestępczej. Po raz pierwszy, oprócz zatrzymania przestępców, prokuratorzy i policjanci zabezpieczyli przestępcze mienie o olbrzymiej wartości. Pieniądze, nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, biżuteria – wszystko warte kilkadziesiąt milionów złotych.

KSP: Rozbity kolejny gang złodziei samochodowych  (dostęp płatny)
27.10.2006

Policjanci z Wołomina rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, zajmującą się kradzieżami aut, a następnie ich demontażem oraz sprzedażą części i podzespołów. Łupem przestępców padło co najmniej 30 pojazdów. Kradzieży dokonywali w powiatach wołomińskim, wyszkowskim i łochowskim. W areszcie już przebywa były szef grupy, 25-letni Krzysztof W. ps. "Szczurek".

Strona:1| 2 |3 |4 |5 |6 |7 |następna »

« Powrót


.