mafiapress
START | RSS | Kody Dostępu | Rejestruj
 
Wniosek o areszt dla Mariusza G.  (dostęp płatny)
08.10.2006

Prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie Mariusza G., płocczanina, który przez półtora roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

WSI sprzedawały broń mafii pruszkowskiej  (dostęp płatny)
07.10.2006

PRZEGLĄD PRASY: Jarosław S. ps. Masa twierdzi, że gang pruszkowski w latach 90. kupował broń od oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych - czytamy w "Życiu Warszawy".

Piła: Rośnie efektywność walki z praniem brudnych pieniędzy  (dostęp płatny)
07.10.2006

Pieniądze są przelewane na konta terrorystów i gangsterów, wyprowadzane z banków. Pochodzą z przemytu i oszustw paliwowych, legalizuje się je, przemyca… Pranie pieniędzy jest zjawiskiem niosącym poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. O jego zwalczaniu rozmawiali w Szkole Policji w Pile prokuratorzy, policjanci, przedstawicele innych służb i banków z całej Polski.

Wrocław: Zatrzymany za handel sterydami  (dostęp płatny)
06.10.2006

Wrocławscy policjanci i funkcjonariusze Izby Celnej przejęli anaboliki o wartości nie mniejszej niż 180 tys. zł i zatrzymali 35-letniego mężczyznę podejrzanego o nielegalny handel środkami farmakologicznymi. Część ze sterydów odnaleziono w paczkach na poczcie, pozostałe w mieszkaniu 35-latka. Najprawdopodobniej odbiorcami środków byli klienci wrocławskich siłowni.

Łódź: Z baru do aresztu  (dostęp płatny)
06.10.2006

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego wraz z funkcjonariuszami Izby Celnej zatrzymali 23-letniego łodzianina podejrzanego u udział w groźnej grupie przestępczej zajmującej się handlem narkotykami.

Wrocław: Policjanci z CBŚ zatrzymali skorumpowanych celników  (dostęp płatny)
06.10.2006

Policjanci z wrocławskiego Centralnego Biura Śledczego zatrzymali trzech funkcjonariuszy Urzędu Celnego, którzy podejrzani są o przyjmowanie łapówek od podróżnych na przejściu granicznym w Jędrzychowicach - Ludwigsdorfie. Zatrzymani stworzyli swojego rodzaju spółdzielnię. Po zakończeniu zmiany dzielili się równo zgromadzonymi pieniędzmi.

Kraków: Zlikwidowano olbrzymią plantację konopi  (dostęp płatny)
05.10.2006

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie natknęli się na ślad potężnej plantacji marihuany.

Lublin: Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymani  (dostęp płatny)
05.10.2006

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji wspomagani przez antyterrorystów zatrzymali siedem kolejnych osób w sprawie włamania do magazynu celnego w Chełmie. Skradziono wtedy ponad milion paczek papierosów o wartości 4,5 mln zł. Podejrzanych zatrzymywano wczoraj i dziś na terenie województw mazowieckiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

Poznań: Instruktorzy i 20 kursantów zatrzymanych za korupcję  (dostęp płatny)
05.10.2006

Czterech instruktorów nauki jazdy z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego podejrzanych o przyjmowanie łapówek w zamian za zapewnienie zdania egzaminu na prawo jazdy oraz 20 kursantów zatrzymali wczoraj wielkopolscy policjanci i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego. Policjanci ustalili, że instruktorzy mogli przyjąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Strona:1| 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |następna »

« Powrót


.