mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
10.10.2006

Białystok: Policja poszukuje pedofila

Policja poszukuje młodego mężczyzny podejrzewanego o dokonanie czynów lubieżnych wobec dziewczynek. Z wyglądu ma ok. 16-20 lat, jest szczupły, średniego wzrostu – ok. 160-170 cm. Ma charakterystyczne, postawione na żel ciemne włosy i śniadą cerę (naturalny odcień). Z wyglądu zadbany, schludnie ubrany w markową sportową odzież.

W ostatnim czasie zgłoszono policji kilka przypadków napadu młodego mężczyzny na dziewczynki na terenie osiedli w centrum Augustowa. Ustalenia policyjne wskazują, że sprawcą tych zdarzeń była ta sama osoba. Młody mężczyzna wchodził za małymi dziewczynkami do klatek schodowych bloków. Tam obmacywał intymne części ciała swoich kilkuletnich ofiar. Dotychczas nie został zatrzymany.

W oparciu o relacje pokrzywdzonych opracowano 4 wersje portretu pamięciowego sprawcy. Jest to młody mężczyzna, z wyglądu w wieku około 16-20 lat, szczupły, średniego wzrostu – około 160-170 cm. Ma charakterystyczne, postawione na żel ciemne włosy i śniadą cerę (naturalny odcień). Z wyglądu zadbany, schludnie ubrany w markową sportową odzież.

Dotychczasowe ustalenia wskazują, że napastnik jest typem samotnika najprawdopodobniej mieszkańcem Augustowa lub okolic. Atakuje, gdy w pobliżu nie ma osób dorosłych. Wybiera przeważnie blondynki o drobnej budowie ciała. Obserwując dzieci kręcił się na pozór bez celu między blokami i placami zabaw. Przypuszczamy, że w tym czasie był widziany przez mieszkańców osiedli jak również przypadkowych przechodniów.

W związku z tym, prosimy wszystkich, którzy rozpoznają osobę z portretu pamięciowego lub mogliby pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku tel. /085/ 677 28 00. Gwarantujemy pełną anonimowość i dyskrecję. Wszelkie sygnały można również przesyłać pocztą elektroniczną na adres: kryminalny@podlaska.policja.gov.pl.

 

 
(MP)

« Powrót


Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.