mafiapress
START | RSS | Kody DostДpu | Rejestruj
 
13.03.2007

KGP: Policja poszukuje Michała Gruszczyńskiego

Trwają poszukiwania podejrzewanego o podwójne zabójstwo 25-letniego Michała Gruszczyńskiego pseudonim "Czuczu" lub "Grucha". Ponad 200 funkcjonariuszy, w tym policjanci z Centralnego Biura Śledczego, przeczesuje okoliczne lasy, zorganizowane są blokady dróg, w poszukiwania wykorzystywany jest policyjny śmigłowiec.

Wczoraj około 13.00 na jednym z cmentarzy w podwarszawskim Wołominie doszło do śmiertelnego postrzelenia 29-letniego Roberta Cz. Mężczyzna mimo natychmiastowej reanimacji zmarł w szpitalu. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcą zabójstwa jest Michał Gruszczyński, ten sam, który pod koniec lutego zastrzelił brata ofiary 21-letniego Dariusza Cz.

 

Komendant Główny Policji Konrad Kornatowski polecił Biuru Kontroli KGP wyjaśnić czy w tej sprawie nie doszło do zaniechań. Biuro Kontroli sprawdzi czy dopełniono wszystkich procedur od chwili dokonania pierwszego zabójstwa. Na polecenie komendanta głównego do poszukiwań Michała Gruszczyńskiego włączyli się policjanci z Centralnego Biura Śledczego, Biura Kryminalnego i Biura Wywiadu Kryminalnego KGP.

 

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania zabójcy. Ponad 200 policjantów nieustannie przeczesuje okoliczne lasy, na drogach są policyjne blokady. W akcji poszukiwawczej wykorzystywany jest policyjny śmigłowiec.

 

Wszystkie osoby, które mogą pomóc policji w ustaleniu miejsca, gdzie może ukrywać się zabójca i w jego zatrzymaniu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką policji nr alarmowymi 997 lub 112 z telefonu komórkowego.

 

Apelujemy jednocześnie o zachowanie szczególnej ostrożności. Mężczyzna jest niebezpieczny, najprawdopodobniej posiada broń.

(KG,PK)

 

« Powrót

hee
piterman83@wp.pl (03.01.2008 17:03)

przecież to policja zalozyła tą stronę! no coment

Aby dodać swój komentarz powinieneś się zalogować.

.